HQProp TR2.5X2.5X3 Grey (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
TR2.5X2.5X3GR-PC
Price:
    Please select the information you wantX
Quantity:
(849 available)
Shipping Cost:
to
Estimated Delivery Time:
Please select the country you want to ship from
  • Description
  • Reviews
Propeller Diameter: 2.5 inch
Pitch : 2.5
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight :1.15g
Hub Diameter : 10mm
Hub Thickness:4.5mm