HQProp T3.5X2.5X3(2CW+2CCW)-Poly Carbonate
T3.5X2.5X3-PC
Price:
    Please select the information you wantX
  • Shaft:
    1.5MM 2MM
  • Color:
    Grey-1.5MM Orange-1.5MM Grey-2MM Yellow-2MM
Quantity:
(3768 available)
Shipping Cost:
to
Estimated Delivery Time:
Please select the country you want to ship from
  • Description
  • Reviews(1)
Propeller Diameter: 3.5 inch
Pitch : 2.5
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight : 1.55g
Hub Diameter : 10mm
Hub Thickness:4.7mm