HQProp T2.8X1.6X3 Grey (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
T2.8X1.6X3GR-PC
Price:
    Please select the information you wantX
Quantity:
(2906 available)
Shipping Cost:
to
Estimated Delivery Time:
Please select the country you want to ship from
  • Description
  • Reviews
Propeller Diameter: 2.8 inch
Pitch : 1.6
Blades :3
Material : Poly Carbonate
Weight :1.55g
Hub Diameter : 11mm
Hub Thickness:4.6mm
Shaft :1.5mm