HQProp T2.5X1.9X3 Grey (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
T2.5X1.9X3GR-PC
Price:
    Please select the information you wantX
Quantity:
(1990 available)
Shipping Cost:
to
Estimated Delivery Time:
Please select the country you want to ship from
  • Description
  • Reviews
Propeller Diameter: 2.5 inch
Pitch : 1.9
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight :0.88g
Hub Diameter : 9.5mm
Hub Thickness:4.6mm