HQProp DT2.9X2.5X5 for DJI Avata (2CW+2CCW)-Poly Carbonate Carbonate
DT2.9X2.5X5GR-Avata
HQProp DT2.9X2.5X5 for DJI Avata   (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
Price:
    Please select the information you wantX
  • color:
    Grey Pink Yellow
Quantity:
(9811 available)
Shipping Cost:
to
Estimated Delivery Time:
Please select the country you want to ship from
  • Description
  • Reviews(1)
Propeller Diameter: 2.9inch
Pitch : 2.5
Blades : 5
Material : Poly Carbonate
Weight :2.2
Hub Diameter : 10.6mm
Hub Thickness: 5.3mm