HQ Durable Prop T2.5X2.5X3 (2CW+2CCW)-Poly Carbonate
T2.5X2.5X3-PC
Price:
    Please select the information you wantX
  • colors:
    Blue Green Purple Grey
Quantity:
(8174 available)
Shipping Cost:
to
Estimated Delivery Time:
Please select the country you want to ship from
  • Description
  • Reviews
Propeller Diameter: 2.5 inch
Pitch : 2.5
Blades : 3
Material : Poly Carbonate
Weight :1.2g
Hub Diameter : 9.8mm
Hub Thickness:5mm